Wyspa Nieruchomości
Powrót do ofert

1 260 000 zł

4667 zł/m²

Powierzchnia

270 m²

Pokoje

5

Rodzaj rynku

Wtórny

Rok budowy

2004

Rodzaj oferty

Domy na sprzedaż

Dodatkowe informacje

Cena za m²

4667 zł

Powierzchnia działki

1068

Typ domu

Wolnostojący

Identyfikator

10852805

Data modyfikacji

24 kwietnia 2026

Data wystawienia

17 kwietnia 2026

Image 1

Opis

Posiadam na sprzedaż dwupoziomowy dom w Tuszynie o powierzchni 125m/kw z przyłączem gazowym o rozkładzie:

Parter: Wiatrołap, korytarz, WC oraz prysznic, spiżarnia, kotłownia kuchnia wraz z jadalnią, Duży salon z wyjściem na taras.

Piętro: korytarz z którego przechodzimy do 3 pokoi, dużej garderoby (którą można przerobić na dodatkowy pokój) oraz łazienka (niewykończona) dwa pokoje mają również wyjście na balkon ze strony południowej.

Na ogrodzonej działce o powierzchni 1068m mieści się garaż oraz drugi budynek o powierzchni 145m/kw który może służyć jako dodatkowy dom mieszkalny bądź świetne miejsce na działalność gospodarczą lub magazynową.

Budynek dodatkowo posiada halę garażową.

Sama nieruchomość znajduje się w cichej części Tuszyna który słynie z licznych terenów zielonych jednocześnie podobnie jak i cała miejscowość jest świetnie skomunikowana nie tylko z Łodzią do której dzieli nas kilkanaście kilometrów ale również daje możliwość szybkiego przemieszczenia się w inne części kraju dzięki bliskości tras szybkiego ruchu takich jak A1 czy S8.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest położony nieopodal zbiornika wodno-rekreacyjnego z plażą, oraz Centrum Handlowe w Rzgowie z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

Podana cena uwzględnia dwa domy o łącznej powierzchni ponad 260 m2 stanowiące odrębne budynki.