Wyspa Nieruchomości

Loft blisko centrum Łodzi | 2 pokoje | duży taras

Powrót do ofert

553 945 zł

11 900 zł/m²

Powierzchnia

46.55 m²

Pokoje

2

Rodzaj rynku

Pierwotny

Rok budowy

1 stycznia 2025

Cena za m²

11 900 zł

Piętra w budynku dolna granica

5

Identyfikator

11726273

Data modyfikacji

28 marca 2026

Data wystawienia

26 marca 2026

Image 1

Opis

Poszukujesz mieszkania, które daje poczucie własnego domu?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Prezentowana nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z:
- pokoju dziennego z aneksem kuchennym 
- sypialni 
- łazienki 
- przedsionka.
- wysokość mieszkań w nowej nadbudowie 2.60m
- wysokość mieszkań w loftach 5.0-5.47 m
- okna : PCV w nowej nadbudowie, aluminiowe w loftach

Mieszkanie posiada ogródek o powierzchni 28,2 m2.

O inwestycji
Między Piotrkowską, Tymienieckiego, Kilińskiego i Milionową życie toczy się własnym rytmem.
Sklepy, punkty usługowe i kawiarnie czekają na miejscu.
Najlepsze restauracje pięć minut spacerem.
Filharmonia, teatry, muzea, galerie parę minut na rowerze albo kilka przystanków
tramwajem.
Komunikacja miejska : 250 metrów.
Odległość od Centrum: 2,3 km.
Blisko szkoła i przedszkole oraz sklepy.

Dodatkowe informacje
Lofty to najlepsze miejsce do dobrego życia dla tych, którzy cenią oryginalność, lubią otaczać się przedmiotami z historią, potrafią dostrzec piękno 
w detalach. Stalowe kominy zamienią się w tabliczki z numerami mieszkań, żeliwne słupy, które kiedyś wspierały stropy, teraz będą witać mieszkańców oraz gości oryginalną kolumnadą. W loftach wierzymy w klasyczny styl 
i nowoczesną kreatywność.

Mam w swojej ofercie również inne mieszkania z tej inwestycji.