Wyspa Nieruchomości

100m2 tarasu na cichym osiedlu w centrum Skórzewa

Powrót do ofert

729 000 zł

11 210 zł/m²

Powierzchnia

65.03 m²

Pokoje

3

Rodzaj rynku

Wtórny

Rok budowy

2008

Pietro

Parter

Rodzaj oferty

Mieszkania na sprzedaż

Dodatkowe informacje

Cena za m²

11 210 zł

Czynsz administracyjny

840 zł

Piętra w budynku dolna granica

4

Identyfikator

11597804

Data modyfikacji

27 kwietnia 2026

Data wystawienia

17 kwietnia 2026

Image 1

Opis

Parterowe 65 m² + 100 m² tarasu - Skórzewo, wysoki standard.
Polecamy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 65,03 m² z dużym, własnym tarasem/ogródkiem około 100 m². Taras otoczony żywopłotem - prywatnie, spokojne miejsce na kawę rano, spotkanie z przyjaciółmi czy zabawę z dziećmi bez wychodzenia z domu. Na tarasie stoją dwa domki ogrodowe na rowery i inne rzeczy sezonowe (widoczne na zdjęciach).
Mieszkanie wykończone w 2008 roku solidnymi materiałami i od tamtej pory bardzo dobrze utrzymane - wygląda naprawdę świeżo, nie wymaga żadnego remontu.

Co jest w środku:
- salon z aneksem ≈ 31 m² + wyjście na taras
- sypialnia ≈ 11,5 m²
- drugi pokój ≈ 9,8 m²
- łazienka ≈ 4,2 m²
- korytarz ≈ 8,5 m² 

Wykończenie i sprzęt:
- podłogi - drewno egzotyczne
- marmurowe elementy w łazience i salonie
- nowe, wysokie (233 cm) i wyciszone drzwi wewnętrzne
- kuchnia robiona na wymiar - pełna zabudowa na wysoki połysk, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka w zabudowie, filtr wody pod zlewem
- duża, bardzo pojemna szafa w korytarzu
- widoczne łóżko w sypialni ma wymiar 180 x 200 cm

Osiedle:
Zamknięte, tylko dla mieszkańców, brama na pilota.
Na terenie osiedla: plac zabaw, boisko do kosza i miejsce na grilla - wszystko do dyspozycji mieszkańców.