750 000 zł
14 683 zł/m²
Powierzchnia
51.08 m²
Pokoje
3
Rodzaj rynku
Wtórny
Typ budynku
Blok
Rok budowy
2026
Cena za m²
14 683 zł
Powierzchnia użytkowa
51.08
Typ kuchni
Aneks kuchenny
Stan nieruchomości
Wykończone
Stan okien
Nowe / wymienione
Poziomy
1
Liczba łazienek
1
Identyfikator
7-MS-GmCCZ93Egh
Data modyfikacji
6 maja 2026
Data wystawienia
24 kwietnia 2026

Opis
PIĘKNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z BALKONEM, DO WPROWADZENIA!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, całkowicie wyposażonego, wykończonego w wysokim standardzie 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,08 m2, z balkonem, położonego w nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Wieruszowskiej na poznańskim Grunwaldzie - dzielnicy uważanej za jedną z najbezpieczniejszych w Poznaniu.
Budynek wchodzi w skład nowej inwestycji „Wieruszowska 4”, wybudowanej przez renomowanego poznańskiego dewelopera - firmę JAKON, co gwarantuje solidność i wysoką jakość wykonania.
Mieszkanie znajduje się w pobliżu Lasku Marcelińskiego, w modnej i nowoczesnej części Poznania, świetnie skomunikowanej z centrum miasta.
Lokal jest w stanie idealnym, całkowicie nowy, do zamieszkania od zaraz, w bliskiej odległości od ulicy Grunwaldzkiej, co zapewnia całkowity dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.
Mieszkanie ze względu na swoje położenie i powierzchnię nadaje się idealnie jako miejsce do zamieszkania dla rodziny.