2 306 332 zł
18 999 zł/m²
Powierzchnia
121.39 m²
Pokoje
5
Rodzaj rynku
Pierwotny
Rok budowy
1 stycznia 2026
Pietro
5 piętro
Rodzaj oferty
Mieszkania na sprzedaż
Dodatkowe informacje
Cena za m²
18 999 zł
Piętra w budynku dolna granica
5
Identyfikator
11388077
Data modyfikacji
9 grudnia 2025
Data wystawienia
7 grudnia 2025

Opis
* Szeroki wybór mieszkań - większe i mniejsze metraże, różne układy, dostępne na wielu kondygnacjach. Znajdź lokal idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!
** Wykończenie pod klucz - skorzystaj z naszych pakietów aranżacji wnętrz i wprowadź się bez stresu. Profesjonalne ekipy, nowoczesne materiały, szybka realizacja.
*** Najlepsza oferta finansowania - dedykowany kredyt hipoteczny z preferencyjnymi warunkami, przygotowany specjalnie dla naszych klientów.
Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort i przestrzeń!
Prezentujemy przestronny apartament z tarasem na dachu. Nieruchomość o powierzchni 121 m², położona w nowoczesnym budynku na Wildzie - jednej z najbardziej dynamicznych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla osób, które oczekują wysokiego standardu, świetnej komunikacji i dodatkowych udogodnień.
Dlaczego ten apartament jest wyjątkowy?
Wysoki standard wykończenia przestrzeni wspólnych, swoją cegiełkę dołożył Poznański Uniwersytet Artystyczny
Lokalizacja - tylko 5 minut samochodem do Avenidy i głównych punktów miasta.
W sąsiedztwie tereny zielone, parki, restauracje, kawiarnie i sklepy - wszystko w zasięgu kilku minut.
Doskonała komunikacja - tramwaje i autobusy w pobliżu, szybki dojazd do centrum i Starego Browaru.
Największy atut - prywatny taras na dachu!
Z balkonu apartamentu prowadzą schody na prywatny taras na dachu budynku - idealne miejsce na strefę relaksu, ogród w sercu miasta czy spotkania z przyjaciółmi.