Wyspa Nieruchomości

⭐⭐⭐Lokalizacja/Okazja/Inwestycja/WZ pod dom⭐⭐⭐

Powrót do ofert

749 000 zł

106 zł/m²

Powierzchnia

7063 m²

Rodzaj oferty

Działki na sprzedaż

Dodatkowe informacje

Cena za m²

106 zł

Identyfikator

11414279

Data modyfikacji

11 grudnia 2025

Data wystawienia

10 grudnia 2025

Typ działki

AGRICULTURE

Image 1

Opis

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 7063 m² w malowniczym Anastazewie, nad jeziorem Budzisławskim. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na domki letniskowe i dom jednorodzinny oraz pozwolenie na budowę na domki letniskowe, a na jej terenie znajdują się już trzy murowane domki w stanie surowym zamkniętym. Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia pola namiotowego, co daje ogromny potencjał inwestycyjny w kierunku turystyki i rekreacji. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca z perspektywą rozwoju w sercu Pojezierza Gnieźnieńskiego.

Lokalizacja
Anastazewo to urokliwa miejscowość wypoczynkowa położona nad jeziorem Budzisławskim gdzie dojście na najbliższą plażę zajmuje około 5min. w otoczeniu lasów i terenów objętych programem Natura 2000. To idealne miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą, ciszę i spokój. Okolica oferuje liczne atrakcje:

-szlaki piesze i rowerowe,
-sporty wodne na jednych z najczystszych jezior w Polsce,
-doskonałe warunki do wędkowania i wypoczynku rodzinnego.
-Bliskość jezior Budzisławskiego i Powidzkiego sprawia, że Anastazewo jest wyjątkowym punktem na mapie turystycznej Wielkopolski.

Nieruchomość
Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 7063 m² z wydanymi warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę. Na terenie działki znajdują się trzy murowane domki w stanie surowym zamkniętym, zaprojektowane z myślą o całorocznym użytkowaniu. Wydane również zostały warunki zabudowy domu jednorodzinnego na przednią część działki.