Wyspa Nieruchomości

BEZ PROWIZJ | wykończone 2 pok. w prestiżowej lok.

Powrót do ofert

699 000 zł

17 362 zł/m²

Powierzchnia

40.26 m²

Pokoje

2

Rodzaj rynku

Pierwotny

Rok budowy

1 stycznia 2023

Cena za m²

17 362 zł

Czynsz administracyjny

700 zł

Piętra w budynku dolna granica

7

Identyfikator

10576226

Data modyfikacji

7 kwietnia 2026

Data wystawienia

2 maja 2025

Image 1

Opis

REZERWACJA!
Wyjątkowy apartament na Jeżycach, ul. Barańczaka, wykończony w wysokim standardzie

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Poznańskich Jeżyc. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu, które łączy w sobie miejski styl życia z komfortem i spokojem.

Lokal mieszkalny o powierzchni 40,26 m² usytuowany jest na 2 piętrze nowo wybudowanego budynku z 2023 roku. Apartament został wykończony w wysokim standardzie - z dużą dbałością o detale, funkcjonalność oraz ponadczasową estetykę. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Poznania.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej, które stanowi obligatoryjny zakup - dodatkowo płatne 40 000 zł. To wygodne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort parkowania i bezpieczeństwo pojazdu niezależnie od pogody.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
• Dostępność: apartament gotowy do wejścia
• Powierzchnia użytkowa: 40,26 m²
• Piętro: 2
• Rok budowy: 2023
• Budynek: blok mieszkalny z windą
• Czynsz administracyjny: 700 zł (zawiera zaliczkę na wodę i ciepło)
• Orientacja: wschodnia
• Stan prawny: pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń