Wyspa Nieruchomości

BEZ PROWIZJI | Luksusowy Apartament przy Posnanii

Powrót do ofert

2 250 000 zł

19 965 zł/m²

Powierzchnia

112.7 m²

Pokoje

4

Rodzaj rynku

Wtórny

Rok budowy

1 stycznia 2022

Pietro

5 piętro

Rodzaj oferty

Mieszkania na sprzedaż

Dodatkowe informacje

Cena za m²

19 965 zł

Czynsz administracyjny

1400 zł

Piętra w budynku dolna granica

5

Identyfikator

10048955

Data modyfikacji

1 marca 2025

Data wystawienia

1 marca 2025

Image 1

Opis

Luksus i Prestiż w Sercu Poznania - Ekskluzywny Apartament przy ul. Niemena

Mam przyjemność przedstawić Państwu ekskluzywny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie największego centrum handlowego Posnania, zaledwie kilka minut spacerem od malowniczego jeziora Maltańskiego oraz Term Maltańskich. Bliskość do centrum miasta czyni tę ofertę idealną dla osób ceniących sobie wygodę i luksus w sercu Poznania.

Szczegóły nieruchomości:

Powierzchnia użytkowa: 112,7 m² - przestronne wnętrza zapewniające komfort i funkcjonalność.

Liczba pokoi: 4 - idealne do aranżacji według indywidualnych potrzeb.

Miejsca parkingowe: 4 w hali garażowej (w cenie) - wygoda i bezpieczeństwo dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Ogrzewanie: Miejskie - zapewnia stabilną i ekonomiczną temperaturę przez cały rok.

Czynsz: 1400 zł - obejmuje kompleksowe utrzymanie nieruchomości.

Piętro: 5 (winda) - szybki i wygodny dostęp do apartamentu.

Orientacja:

o Zachód: Salon z kuchnio-jadalnią, sypialnia, łazienka i taras

o Wschód: Główna sypialnia, pokój kąpielowy, sypialnia i taras

o Południe: Zielony taras z ciekawymi meblami ogrodowymi - idealne miejsce na letnie spotkania.

Salon: Przestronny salon z dużym i bardzo wygodnym narożnikiem - doskonałe miejsce na relaks i spotkania rodzinne.