Wyspa Nieruchomości
Powrót do ofert

1 250 000 zł

6995 zł/m²

Powierzchnia

178.71 m²

Pokoje

9

Rodzaj oferty

Domy na sprzedaż

Dodatkowe informacje

Cena za m²

6995 zł

Piętra w budynku dolna granica

2

Identyfikator

10757003

Data modyfikacji

7 kwietnia 2026

Data wystawienia

19 czerwca 2025

Typ domu

Bliźniak

Powierzchnia działki

481

Image 1

Opis

REZERWACJA!

DOM Z POTENCJAŁEM NA WILDZIE - 178 m², 9 POKOI, OGRÓD, BLISKO CENTRUM!

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na poznańskiej Wildzie, w pobliżu ulicy Saperskiej i Łęgów Dębińskich, kilka minut spacerkiem do przystanku tramwajowego.

To idealna propozycja dla dużej rodziny, inwestora szukającego nieruchomości z potencjałem najmu lub osób ceniących bliskość centrum, a jednocześnie spokój, ciszę i otoczenie zieleni.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Dostępność: od zaraz

Budynek: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 3-kondygnacyjny

Powierzchnia użytkowa: 178,71 m²

Piętro: przyziemie, parter i piętro

Sąsiedztwo: spokojna okolica domów jednorodzinnych

Położenie: Poznań - Wilda, 4 km od centrum

Orientacja: korzystna - budynek dobrze doświetlony

Udogodnienia: ogrodzony teren, monitoring, alarm, rolety zewnętrzne, zadrzewiony ogród

Czynsz: brak czynszu administracyjnego - własność

Rozkład pomieszczeń: 9 pokoi, 3 kuchnie, 3 łazienki, pom. gospodarcze, korytarze, hall

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Przyziemie:

Łazienka - 3,13 m²

Korytarz - 4,35 m²

Hall z kuchnią - 11,57 m²

Pokój - 10,00 m²

Pokój - 8,00 m²

Pokój - 10,00 m²

Łazienka - 4,60 m²