Wyspa Nieruchomości

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Starym Rynku

Powrót do ofert

635 000 zł

15 875 zł/m²

Powierzchnia

40 m²

Pokoje

2

Rodzaj rynku

Wtórny

Typ budynku

Kamienica

Cena za m²

15 875 zł

Powierzchnia użytkowa

40

Piętra w budynku dolna granica

4

Poziomy

1

Liczba łazienek

1

Identyfikator

10557782

Data modyfikacji

1 maja 2026

Data wystawienia

17 kwietnia 2026

Image 1

Opis

LOFTOWE MIESZKANIE W WYREMONTOWANEJ KAMIENICY W SAMYM CENTRUM!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania o powierzchni 40 m2 (pokój z aneksem kuchennym i sypialnia), położonego na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy, w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Poznania, przy ulicy Święty Marcin!

Mieszkanie jest niezwykle klimatyczne, zaprojektowane przez architekta wnętrz w stylu loftowym z elementami surowej cegły na ścianach.

Do mieszkania przynależy przestronna piwnica, która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Położenie, powierzchnia i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej sprawiają, że może ono stanowić miejsce do zamieszkania dla singla lub pary lub jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy przynosząca przyszłemu właścicielowi comiesięczny dochód.

Wokół cała gama uczelni wyższych, Stary Rynek, Międzynarodowe Targi Poznańskie, dworzec PKP - wszystko w zasięgu kilkunastominutowego spaceru!